Need for Speed: Most Wanted, GameFAN.cz

Need for Speed: Most Wanted 2005 - FAQ

JAK PŘEPNOUT MPH NA KM/H?
- Najedete do „Options“ dále do „Gameplay“ a tam u kolonky „Units“ nastavíte místo „Imperial“, „Metrical“.

CO JE A K ČEMU SLOUŽÍ SPEEDBREAKER?
- Ve volném překladu znamená „SPEEDBREAKER“ přerušovač nebo vypínač rychlosti. Slouží ke spomalení času a velkým dílem ovlivňuje ovladatelnost auta. Aktivuje se standartně klávesou „Ctrl“.

CO JE TO „BOUNTY“?
- Bounty, jsou jakési body, které můžete získat při honičkách s policií. Nejlepší je udělat tzv. MILESTONE, u těch dostanete nejvíc bounty. Tyto body jsou také potřebné na to, aby jste se dotali k závodům s hlavními postavami Blacklistu.

CO ZNAMENÁ „PLAMÍNEK“, KTERÝ SE OBJEVUJE NAD MAPOU?
- Tento „ohýnek“, ve hře pod označením HEAT, značí jak po vás policie prahne. Maximální dosažitelná hodnota je 5×. Podle tohoto čísla se odvíjí jak je na vás policie vyzbrojena (má lepší auta atd.)

MOJE HODNOTA HEAT JE PŘÍLIŠ VYSOKÁ. JAK JI MOHU SNÍŽIT?
- Jak je psáno v předchozím dotazu „heat“ vám ukazuje jak vás policie nesnáší a čím máte větší číslo hledanosti (1×-5×) tím je policie lépe vyzbrojena a tak jí také lze težko uniknout. Proto je dobré tuto hodnotu snížit. A nejlepší způsob jak to udělat? Udělejte visuální změny na vašem autě a nejlepší bude jej prodat nebo střídat s jiným v garáži. Čím méně se s ním objevujete tím více hodnota heat klesá.

JAK MÁM ZHODIT TU VELKOU KOBLIHU ZE STŘECHY?
- Velký koblih v ROSEWOOD s nápisem Diggy´s shodíte sražením sloupů, které drží střechu na níž se koblih nachází.